• Čtvrťáci a páťáci na Sněžce

• Statečná výprava ve složení čtvrťáků, páťáků a jejich průvodců stanula včera odpoledne vrcholu Sněžky! Gratulujeme k obdivuhodnému výkonu.

• Oslava podzimní rovnodennosti

• Dnes končí astronomické léto. Podzimní rovnodennost jsme oslavili celoškolním projektovým dnem na Vinici. Užili jsme si krásný den, dozvěděli se něco o Slunci a polokoulích, uspořádali jsme soutěž o nejkrásnější jablíčko, naučili jsme se moštovat, vyrobili jsme mandalu z přírodnin, věnovali jsme se rovnovážné akrobacii a společnými silami jsme na ohni uvařili lahodnou polévku. Podzime, vítej.

• Začal nový školní rok

• Již posedmé se otevřely dveře naší školy, abychom mohli přivítat nové prvňáčky. Začínali jsme s hrstkou dětí. Dnes jsou z nich hrdí sedmáci a naše škola čítá již více než padesát dětí. S radostí a vděčností je doprovázíme na jejich vzdělávací cestě.
            V tomto roce nás čeká mnoho převratných změn. Nejen k nim budeme čerpat odvahu a inspiraci od slavných osobností.
            Přejeme všem školákům a školačkám, ať je pro ně škola místem, kde se budou moci respektujícím způsobem rozvíjet. Místem, kde se budou cítit dobře. Přejeme vám všem dobrý školní rok 2022-2023.