Máme za sebou skvělé odpoledne plné práce, tvoření a setkávání! Moc děkujeme všem, kdo přišli pomoci – díky vám naše školní zahrada doslova prokoukla.
Společně jsme:
uklidili a připravili zahradu na jaro,
obnovili krmítka a budky,
zasadili keře, bylinky a jarní květiny,
přesunuli pingpongový stůl,
vypleli záhonky,
postavili nový kompost.
Po práci jsme si zaslouženě užili pohodu u ohně a tvoření. Rituálem jsme oslavili jarní rovnodennost a rozloučili se se zimou.
Bylo to krásné setkání, těšíme se na další společné akce!
DÍKY, že pomáháte tvořit krásné prostředí pro naše děti. 💚