• Drakiáda V Pohybu

• 10. října jsme pořádali Drakiádu v Pohybu. Nejprve jsme draky vyráběli. Někteří se pustili do malých dráčků, ti odvážnější vyzkoušeli, zda svedou podle návodu vyrobit draka opravdového. Nebáli se pracovat i s pilkou. Všichni jsme se pak společně vydali do parku Na Špici draky vyzkoušet. Létali! Všichni!! I ti vyrobení, i ti, které jsme si vzali s sebou z domova. A my máme velikou radost, že jsme zas o něco zkušenější a do budoucna víme, jak na to.

• 14. 9. Mezi námi

•  návštěva Domova pro seniory U Kostelíčka

Letos nám k projektům, do kterých jsme se zapojili, přibyla jedna milá novinka. Spolupráce s neziskovou organizací Mezi námi, díky níž budeme každý měsíc se školáky navštěvovat domov pro seniory. První návštěvu jsme si společně užili minulý pátek a zdá se, že příjemná byla pro obě strany. Někteří školáci byli zpočátku lehce rozpačití, ale nakonec se nám při společném tvoření rozproudila místy až bujará nálada a naši školáci už se nemůžou dočkat, až se za svými novými spřátelenými babičkami a dědečky vypraví příště :-).

• Hravé odpoledne na farmě Apolenka

• I letos se Základní škola V Pohybu zúčastní Hravého odpoledne na farmě Apolenka. Můžete zde navštívit náš stánek, vyzkoušet si připravené aktivity a seznámit se s našimi průvodci. Těšíme se na Vás!